fbpx

O nas

Inicjatywa zorganizowania szczecińskich spotkań JAVA ekspertów zrodziła się z pasji do programowania i miłości do nowych technologii. Naszym celem jest zagospodarowanie luki jaka istnieje w przestrzeni wydarzeń IT, szczególnie tych skierowanych do specjalistów technologii w naszym mieście.

Mamy nadzieję, że nasze cykliczne wydarzenia staną się miejscem wymiany wiedzy płynącej zarówno z wieloletniego doświadczenia prelegentów, jak i uczestników . Liczymy, że nasze działania przyczynią się do stworzenia społeczności specjalistów języka programowania JAVA, obecnie najpopularniejszego i najszerzej wykorzystywanego w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań software’owych.

Organizatorzy

Spotkania JAVA ekspertów organizowane są przez Fundację JAVIPS oraz dwie szczecińskie firmy tworzące oprogramowanie dla biznesu Magnetic Point oraz Consileon Polska. Za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik odpowiedzialne są Kasia i Joanna, dziewczyny, które w branży branży IT pracują na co dzień.

Katarzyna

Współorganizatorka szczecińskich spotkań Java ekspertów.
Miłośniczka nowych technologii, dzielenia się wiedzą także tą ekspercką z zamiłowania i zawodowo człowiek od ludzi w branży IT czyli tzw. HR. Otwarcie przyznaje się do tego, że nie oglądała gwiezdnych wojen i woli Grę o Tron. W wolnej chwili uprawia sporty nie bardzo ekstremalne.

Joanna

Współorganizatorka szczecińskich spotkań Java ekspertów i Prezes Fundacji JAVIPS. Kiedyś prowadziła swój start-up, bo jak mówi najbardziej lubi tworzyć nowe rzeczy od zera. Obecnie pracuje w szczecińskim software house, a po godzinach zamiast oglądać Netflixa, uczy się gotować wg. chińskiej filozofii. Z “ekstremalnych” sportów preferuje jogę.

Gwarantujemy

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

JAVIPS to trzy ciekawe prelekcje zaprezentowane przez specjalistów technologii JAVA. Dbamy o wysoki poziom merytoryczny wystąpień starannie dobierając tematykę i prelegentów, by czas spędzony na konferencji był inspiracją dla uczestników, którzy dbają o swój rozwój i są na bieżąco z trendami

ROZMOWY W KULUARACH

Półgodzinna przerwa z przekąskami oraz kuflem rodzimie ważonego piwa sprzyja wymianie doświadczeń i wiedzy zarówno z prelegentami jak i pozostałymi uczestnikami eventu. Po zakończeniu części merytorycznej zapraszamy wszystkich do części nieoficjalnej i rozmowy twarzą w twarz z naszymi ekspertami.

EVENT PO PRACY

Nie chcemy, by nasze wydarzenie kojarzyło się z marynarką i krawatem, dlatego „kropką nad i” jest wybranie ciekawej, casualowej lokalizacji w centrum miasta. Dotychczasowe edycje JAVIPS zorganizowaliśmy w Nowym Browarze, co spotkało się z wysoką oceną naszych uczestników i prelegentów.

JAVA SPOŁECZNOŚĆ

Głównym celem JAVIPS jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na najwyższym poziomie i zbudowanie społeczności ekspertów JAVY na Pomorzu Zachodnim. Spotkania są organizowane cyklicznie, a czas pomiędzy eventami poświęcony jest zbieraniu nowinek z branży. Dołącz do naszej społeczności zapisując się do newslettera oraz odwiedź fanpage na Fb.

Partnerzy

Społeczność

back to top