fbpx

O nas

Czym jest Javips?

Inicjatywa zrodziła się z pasji do programowania i miłości do nowych technologii. Naszym celem jest zagospodarowanie luki jaka istnieje w przestrzeni wydarzeń IT, jeśli chodzi o spotkania skierowane do specjalistów technologii w naszym mieście.

Chcemy, by nasze cykliczne wydarzenia stały się miejscem wymiany wiedzy płynącej z wieloletniego doświadczenia prelegentów, jak i uczestników. Liczymy, że nasze działania przyczynią się do stworzenia społeczności specjalistów języka programowania, który jest obecnie najpopularniejszy i najszerzej wykorzystywany w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań software’owych

Organizatorzy

Katarzyna

Współorganizatorka szczecińskich spotkań Java ekspertów.
Miłośniczka nowych technologii, dzielenia się wiedzą także tą ekspercką z zamiłowania i zawodowo człowiek od ludzi w branży IT czyli tzw. HR. Otwarcie przyznaje się do tego, że nie oglądała gwiezdnych wojen i woli Grę o Tron. W wolnej chwili uprawia sporty nie bardzo ekstremalne.

Joanna

Współorganizatorka szczecińskich spotkań Java ekspertów i Prezes Fundacji „JAVIPS”. Kiedyś prowadziła swój start-up, bo jak mówi najbardziej lubi tworzyć „od zera”. Obecnie pracuje w szczecińskim software house, a po godzinach zamiast oglądać Netflixa, uczy się gotować wg. chińskiej filozofii. Z ekstremalnych sportów preferuje jogę.

Gwarantujemy

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Idealnie zorganizowany branżowy event „po pracy” to spotkanie w przyjemnym miejscu ze smacznymi przekąskami i kuflem rodzimie ważonego piwa. Półgodzinna przerwa sprzyja dyskusjom w kuluarach, wymianie doświadczeń i wiedzy z prelegentami i pozostałymi uczestnikami eventu oraz poznaniu ich codziennych wyzwań w pracy zawodowej

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Nie chcemy, by nasze wydarzenie kojarzyło Wam z marynarką i krawatem, dlatego „kropką nad i” jest wybranie ciekawej, casualowej lokalizacji w centrum miasta. Pierwszą edycję JAVIPS zdecydowaliśmy się zorganizować w Nowym Browarze, co spotkało się z wysoką oceną naszych uczestników i prelegentów.

JAVA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na najwyższym poziomie i zbudowanie społeczności ekspertów JAVY na Pomorzu Zachodnim. Spotkania są organizowane cyklicznie, a czas pomiędzy eventami poświęcamy zbieraniu nowinek z branży. Odwiedźcie nasz fanpage.

back to top