fbpx

Poprzednie edycje

I edycja Javips

Szczecińskie spotkania JAVA ekspertów mają charakter elitarny ze względu na wysoki poziom merytoryczny wystąpień oraz poziom eksperckości samych uczestników, przy czym wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród programistów nie tylko z samego Szczecina i okolic, ale również sąsiadujących województw. Spotkanie ekspertów Javy było największym tego typu wydarzeniem w naszym mieście w 2018 roku. Na spotkaniu gościliśmy wysokiej klasy prelegentów znanych zarówno z największych konferencji programistycznych w Polsce, jak i występujących na wydarzeniach międzynarodowych. W JAVIPS wzięło udział ponad 80 programistów, z czego ponad 50 osób to eksperci z dłuższym niż 8-letnie doświadczeniem zawodowym.

3

doświadczonych prelegentów

3

fantastyczne wykłady

80

uczestników

2

razy do roku

Raz do roku to za mało 😊. Przy takim poziomie prelegentów, chętnie bym przychodził na coś takiego co kwartał, nawet uiszczając opłatę w celu pokrycia kosztów zaproszonych mówców.

Moim zdaniem jest bardzo pozytywnie. Na chwilę obecną nie dostrzegam punktów wymagających bezwzględnej poprawy.

Częściej niż raz na rok spotkania! Kwartalne byłyby super, co pół roku to minimum, żeby przybyła “stała” część osób, która będzie polecać nowym.

Media o nas

Eksperci od Javy w Szczecinie

Kurier Szczeciński

Odwiedź stronę

Szczecińskie spotkania ekspertów Java

Trącić myszką

Odwiedź stronę

Wyróżnienia

 

back to top