fbpx

Poprzednie edycje

Poprzednie edycje

Szczecińskie spotkania JAVA ekspertów mają charakter elitarny ze względu na wysoki poziom merytoryczny wystąpień oraz poziom eksperckości samych uczestników, przy czym wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród programistów nie tylko z samego Szczecina i okolic, ale również sąsiadujących województw. Na spotkaniu gościliśmy wysokiej klasy prelegentów znanych zarówno z największych konferencji programistycznych w Polsce, jak i występujących na wydarzeniach międzynarodowych. W lutym tego roku Szczecińskie spotkania JAVA ekspertów otrzymały Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin.

Bartłomiej Nićka

Programowanie reaktywne
w Javie

Bartłomiej Słota

Dynamiczne zarządzanie konfiguracją w środowisku mikrousług z wykorzystaniem Spring Cloud

Jarosław Pałka

“Wszystkich nas czeka zagłada, czyli dlaczego to co robimy nie można nazwać programowaniem”

II edycja Javips

Tomasz Michalak

“Integrowanie systemów w architekturze sterowanej zdarzeniami”

Kuba Marchwicki

“Mikroserwisy,
wszędzie mikroserwisy”

Piotr Przybył

6

doświadczonych prelegentów

6

fantastyczne wykłady

191

uczestników

2

edycje

Raz do roku to za mało 😊. Przy takim poziomie prelegentów, chętnie bym przychodził na coś takiego co kwartał, nawet uiszczając opłatę w celu pokrycia kosztów zaproszonych mówców.

Moim zdaniem jest bardzo pozytywnie. Na chwilę obecną nie dostrzegam punktów wymagających bezwzględnej poprawy.

Częściej niż raz na rok spotkania! Kwartalne byłyby super, co pół roku to minimum, żeby przybyła “stała” część osób, która będzie polecać nowym.

Wspaniała i niezwykle merytoryczna konferencja. Świetny dobór prelegentów oraz prelekcje o najnowszych trendach w wytwarzaniu oporgramowania i nie tylko. Poruszone były bardzo ważne tematy z zakresu architektury i nie tylko. Poruszane były bardzo ważne tematy z zakresu architektury microservice’owej oraz ogólnej semantyki wytwarzania oprogramowania. Gorąco polecam każdemu początkującemu oraz zaawansownemu programiście, a także ludziom niezwiązanym stricte z wytwarzaniem oprogramowania.

Media o nas

Eksperci od Javy w Szczecinie

Kurier Szczeciński

Odwiedź stronę

Szczecińskie spotkania ekspertów Java

Trącić myszką

Odwiedź stronę

Firmy IT wspólnym językiem szczecinbizes.pl

szczecinbiznes.pl

Odwiedź stronę

Wyróżnienia

back to top