fbpx

Partnerzy

Partnerzy

Spotkania JAVA ekspertów nie odbyłyby się, gdyby nie wsparcie dwóch szczecińskich firm tworzących oprogramowanie dla biznesu: Magnetic Point oraz Consileon Polska. Sprawdźcie, co u nich nowego.


Magnetic Point od 16 lat działa na rynku usług i tech­no­lo­gii inter­ne­to­wych, realizując aplikacje webowe, portale, systemy e-commerce oraz aplikacje mobilne. Dotychczas firma stworzyła kil­ka­set pro­jek­tów, m.in. dla takich marek jak: BIC, TVP (Voice of Poland), Fota, Unity Line, Ehrle, Port Szcze­cin-Świ­no­uj­ście, Point-Group, Roch­star czy Puc­cini.

 

WSPÓŁPRACA Z COGNIFIDE

Od 2012 roku Magnetic Point współpracuje z brytyjsko-polską firmą Cognifide na zasadach partnerskich, uczestnicząc w wytwarzaniu zaawansowanych projektów internetowych opartych o systemy CMS. Współtworzy rozwiązania w oparciu o platformę Adobe Experience Manager dla największych światowych marek, takich jak Ford, Lincoln, Virgin Media, Adobe, Investec, Penguin Random House, Robert Walters. W codziennej pracy korzysta z metodyk zwinnych, szczególnie ze SCRUMa.

 

OSTATNIE REALIZACJE

Współ­praca z tak dużym part­ne­rem jak Cogni­fide umożliwia reali­zację pro­jek­tów dla naj­więk­szych klientów, o globalnym potencjale i zasięgu, roz­sze­rze­nia usług oraz roz­woju od strony tech­no­lo­gicz­nej. W ostatnim czasie w Magnetic Point powstał zespół, który współtworzył projekty dla marki Ford. Zadaniem było przygotowanie zaawansowanych narzędzi, które zostały wykorzystywane do tworzenia aplikacji internetowych dla giganta amerykańskiej motoryzacji. Więcej dowiesz się z artykułu: http://bit.ly/MP-Ford

 

JAK PRACUJEMY?

Zespół Magnetic Point to osoby pełne pasji, zaangażowania i chęci do działania. Team jest częścią większych zespołów, które tworzą osoby z Poznania, Szczecina, Wrocławia, Bydgoszczy i Londynu. Na co dzień pracownicy komunikują się zdalnie, w języku angielskim i polskim, a w kluczowych dla projektów etapach spotykają się też osobiście, zarówno w Poznaniu, jak i Londynie. Zespół Magnetic Point pracuje w samym sercu Szczecina, w nowoczesnej kamienicy. Do dyspozycji pracowników oddane są klimatyzowane, komfortowe przestrzenie biurowe oraz pomieszczenia przeznaczone na pracę koncepcyjną oraz odpoczynku w przerwach od wykonywania obowiązków. Firma dba również o integrację zespołu zapewniając budżet na imprezy, wyjścia oraz własne inicjatywy. W związku z rozszerzaniem działalności firma poszukuje kolejnych osób, które dołączą do 25 osobowego zespołu.

Jesteśmy “niewielką firmą, wielkich ludzi”, dla których tworzenie oprogramowania jest pasją. Wytwarzamy najwyższej jakości rozwiązania software’owe dla największych banków w Europie, instytucji z sektora finansowego, handlowego i motoryzacyjnego. Współpracujemy również z dynamicznie rozwijającymi się startupami. Nie jesteśmy korporacją a zespołem wysokiej klasy specjalistów, będącymi kimś więcej niż tylko programistami.

Jesteśmy konsultantami IT, którzy budują szyte na miarę rozwiązania.

Technologie w których pracujemy:

Java, .NET, JavaScript, Ruby on Rails, Node.js, Angular, MS SQL, Oracle MySQL,

Co nas wyróżnia?

  • Budżety szkoleniowe i nacisk na Twój rozwój – min. 3 tys zł i 15 dni pracy rocznie,
  • Najszersze portfolio projektów z różnych sektorów biznesu,
  • Rezultaty naszych prac są wdrażane od San Francisco aż po Hong-Kong,
  • Bezpośredni codzienny kontakt z klientem, najczęściej z zagranicy,
  • Realizujemy projekty od etapu pomysłu biznesowego aż po wdrożenie,
  • Możliwość pracy z profesjonalistami o unikalnych doświadczeniach,
  • Komfortowe warunki pracy – u nas pracujesz przy dwóch monitorach, ergonomicznych, ruchomych biurkach i zawsze na wygodnym fotelu,
  • Opłacamy lekcje języka niemieckiego i angielskiego, odbywające się w naszym biurze,
  • Chcesz wiedzieć więcej zajrzyj na: https://consileon.pl
back to top